CHATBOX

24.03.2013

00. Welcome back

Na wstępie chciałabym powitać wszystkich na moim nowym blogu graficznym.
Tak, tak, zapewne pomyślicie sobie, że uciekłam z Wyimaginowanej Grafiki, żeby zrobić "solową karierę". Nie, to nie tak. To prawda, że nie mam już czasu na robienie grafiki, ale na upartego mogę w weekendy znaleźć chwilę, żeby coś stworzyć. A prawda jest taka, że grafika jest czymś, co uwielbiam i czego nie jestem w stanie porzucić. Postanowiłam, że będę sobie wykonywać grafikę tutaj, na spokojnie, więc posty nie będą raczej pojawiać się za często.
Swoją drogą, nie byłoby szkoda porzucać dopiero co zainstalowanego Photoshopa CS6?
To chyba tyle słowem wstępu. Zobaczymy, jak to dalej będzie, ale myślę, że będzie dobrze.

4 komentarze:

 1. O matko, Lizz, kocham Cię, że jednak cokolwiek Twojego będzie można oglądać w internecie! Do tej pory ścierpieć nie mogłam tego, że odeszłaś z Wyimaginowanej! Na szczęście będziesz chociaż tutaj! Jesteś wielka, a Twoje szablony... No cóż, w blogosferze podobają mi się najbardziej i nawet Zaczarowane Szablony nie są tak Zaczarowane, jak te Twoje, Wyimaginowane, a teraz Wyparadise'owane. (wiem, to głupie, no ale)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wcale nie głupie ^^
   Ja też się cieszę, że zdecydowałam się założyć tego bloga i że znalazłam w końcu miejsce, gdzie na spokojnie mogę publikować grafikę, nie tylko szablony. Wkrótce pierwsza notka :D

   Usuń
 2. Piękny szablon główny, naprawdę, kawał dobrej roboty odwaliłaś! Nie mogę się doczekać już Twoich pierwszych prac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ci się podoba ^^ Pierwszy post właśnie dodany :D

   Usuń